Saturday, June 3, 2023
Nabizi KUPA
Lulzimi3
trim2
Nati-Trans4
HomeShqipëriHumbi mbi 10 mijë vota në përballjen me Benet Becin, vjen reagimi...

Humbi mbi 10 mijë vota në përballjen me Benet Becin, vjen reagimi i parë nga Bardh Spahia

Pasi pësoi disfatë me rezultatin në zgjedhjet lokale në Shkodër, Bardh Spahia ka reaguar, duke thyer heshtjen. Në një mesazh në ‘Facebook’ Spahia shprehu mirënjohje për mbështetësit e tij, ndërsa sulmoi maxhorancën.

Ai tha se çdo pushtet i dalë nga bota e krimit nuk jeton gjatë.

“Çdo pushtet i dalë nga bota e krimit dhe paratë e pista nuk jeton gjatë, ndërsa shpirti i lirë i Shkodrës i ka rezistuar edhe kohëve më të errëta.

Mirënjohje për të gjithë qëndrestarët dhe ata që nuk bëjnë kompromis për lirinë.”, shkruan Bardhi.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMO KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments