Wednesday, June 12, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeBotaHumb lojën me letra, vret tre persona me sëpatë

Humb lojën me letra, vret tre persona me sëpatë

Autoritetet në Ural të Rusisë kanë arrestuar një 48-vjeçar, pasi dyshohet për vrasjen e tre personave, pas humbjes që pësoi në lojën me letra.

Personi i arrestuar, identiteti i të cilit nuk është bërë i ditur, ka kryer krimin në Beryozovo, fshat të rajonit autonom Khanty-Mansiisk, rreth 1900 kilometra larg Moskës.

Pasi ka humbur lojën me letra, vrasësi ka nisur grindjen me partnerin e tij në lojë dhe pas kësaj ka marrë sëpatën duke vrarë tre persona, njoftojnë mediat ruse.

Policia ka arrestuar të dyshuarin, pasi ai ka tentuar të largohet nga skena e krimit.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments