Wednesday, May 29, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeShqipëriHorror, burri djeg për së gjalli gruan

Horror, burri djeg për së gjalli gruan

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Lezhë. Një grua është djegur dhe është dërguar në gjendje të rëndë në spitalin e Lezhës. Nga raportimet e para mësohet se gruaja ka djegie të rënda në trup.

Policia e Lezhës bën paraprakisht me dije se ka qenë bashkëshorti i cili ka vënë flakën gruas.

Mjekët në spitalin e Lezhës kanë vlerësuar se e plagosura ka nevojë për mjekim të specializuar, kësisoj gruaja po transportohet menjëherë drejt kryeqytetit.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments