/div>
Loris
Kupa
ezgif-com-add-text-2
Dhoma-Energy Reklamo ketu!
Historike: Kroacia prek finalen e botërorit, mposhti anglezët në minutat shtesë
Slider, Sport

Historike: Kroacia prek finalen e botërorit, mposhti anglezët në minutat shtesë

Kroacia ka shënuar golin e epërsisë kundër Anglisë dhe golin historik që çon kroatët në finalen historike të botërorit.

Kjo është finalja e parë historike për kroatët.

Është Mario Mandzukic që shënoi në minutën e 107’të të takimit,duke përfunduar me rezultatin 2:1 nê favor të kroatëve.

Finalja e madhe është të dielën, Francë-Kroaci.

(Struga Ekspres)

July 11, 2018

error: Content is protected !!
Struga Ekspres