Wednesday, September 27, 2023
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniHiqen ndalesat për lëvizje të mjeteve të rënda

Hiqen ndalesat për lëvizje të mjeteve të rënda

Janë shfuqizuar të gjitha ndalesat për lëvizje të makinave të rënda në gjitha rrugët e shtetit, njoftojnë nga Lidhja Auto-moto e Maqedonisë.
Intenziteti i reshjeve të borës mbrëmë shkaktoi kufizime të lëvizjeve të kamionëve në Strazhë, Gjavato, Presekë si dhe në rrugët Mavrovë-Dibër dhe Shipkovicë-Kodra e Diellit.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments