Mobileri Kupa
Reklamo Ketu! Reklamo ketu!
Hidhet shorti i Kupës së Maqedonisë së Veriut, ja kush është kundërshtari i FC.Struga Trim Lum
Qyteti, Slider, Sport

Hidhet shorti i Kupës së Maqedonisë së Veriut, ja kush është kundërshtari i FC.Struga Trim Lum

U hodh shorti për çiftet e 1/16- finales së edicionit të ri të Kupës së Maqedonisë.

Kampionët në fuqi të këtij kompeticioni, Makedonija Gjorçe Petrovi dhe finalisti i vitit të kaluar Sileksi, ndeshjet e Kupës së Maqedonisë për sezonin garues 2022/23 i nisin nga faza 1/8 finales.

Dyshet për turin hapës, që do të luhet më 14 shtator, janë si më poshtë:

BELLASICA – SHKUPI 1927

GOSTIVARI – PELISTERI

TETEKSI – Akademia PANDEV

SLOGA 1934 – BREGALNICA 2008

KAMENICA SASA – VARDARI

KOZHUF GEVGELIJA – TIKVESH 1930

VARDAR NEGOTINA – STRUGA TRIM LUM

KARBINCA – POBEDA

ZAJAZI – VOSKA SPORT

FORTUNA – BORECI 1919

LUBOTEN – RENOVA

KONJARI – RABOTNIÇKI

CRNO BUKI ZL – SKOPJE

KARAORMAN 2017 – SHKENDIJA

July 28, 2022
Butik Mili

Struga Ekspres