Saturday, June 3, 2023
Nabizi KUPA
Lulzimi3
trim2
Nati-Trans4
HomeQytetiHajduti në Strugë thyen xhamat dhe vjedh shitoren

Hajduti në Strugë thyen xhamat dhe vjedh shitoren

Rreth orës 4.10 të mëngjesit në Stacionin Policor të Strugës është raportuar se ishte grabitur një objekt tregtar në rrugën “Marshall Tito”.

Hajduti pasi theu dritaren ka arritur të vjedh produkte të ndryshme. Policia e Strugës informon se po merren masa për zbardhjen e çështjes.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMO KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments