Tuesday, May 28, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniGRUBI:PDSH-JA BASHKEPUNON ME VMRO-NE

GRUBI:PDSH-JA BASHKEPUNON ME VMRO-NE

E dime se kush eshte roli i PDSH-se dhe nuk ka  dileme per kete,shprehet-Artan Grupi

Bashkimi Demokratik për Integrim nuk ka frikë se PDSH-ja mund tia zërë vendin në qeveri, nëse si pasojë e aferës së përgjimeve ajo vendos daljen nga Qeveria.

Shefi i Kabnitetit të Kryetarit të BDI-së Artan Grubi tha se BDI nuk ka pse të ketë frikë nga një skenar i tillë.

I pyetur nga gazetarët në lidhje me deklaratat e kreut të LSDM-së Zoran Zaev se përgjimet flasin se PDSH nuk është parti opozitare, Grubi u shpreh “Ne nuk kemi pasur kurrë dilemë se cili është roli i PDSH-së”  duke aluduar për bashkëpunimin e partisë së Thaçit me VMRO-DPMNE-në.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments