Sunday, June 4, 2023
Nabizi KUPA
Lulzimi3
trim2
Nati-Trans4
HomeMaqedoniGrubi ironizon me zënkat mes partive opozitare shqiptare: Ua hoqi të gjitha...

Grubi ironizon me zënkat mes partive opozitare shqiptare: Ua hoqi të gjitha dilemat sonte Ali Ahmeti duke ju thënë se të gjithë jeni të BDI-së

Sekretari organizativ dhe deputeti i BDI-së, Artan Grubi përmes një postimi në rrjetin social facebook, ka ironizuar me zënkat e fundit mes partive politike opozitare shqiptare, njofton TS.

“Po bëjnë gara dhe po zihen njëri me tjetrin kush është ose kush ka qenë i BDI-së.

Ua hoqi të gjitha dilemat sonte Ali Ahmeti duke ju thënë se të gjithë jeni të BDI-së” – thotë Grubi

 

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMO KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments