Tuesday, May 21, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniGrubi: ALI AHMETI I PAMPOSHTUR!

Grubi: ALI AHMETI I PAMPOSHTUR!

Zv. Kryeministri i parë Artan Grubi nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka treguar fitoren absolute të Frontit Europian me 19:13 deputetë ndaj opozitës Vlen.

Postimi i plotë:

 

”ALI AHMETI I PAMPOSHTUR!
Fitore absolute e Frontit Europian me 19:13 dhe për herë të parë në histori jemi forca e dytë në shtet.
Urime të gjithë qytetarëve dhe ju faleminderoj për përkrahjen gjatë këtyre muajve.”

 

 

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments