/div>
Loris
Kupa
ezgif-com-add-text-2
Dhoma-Energy Reklamo ketu!
Gruaja tenton ta mbysë burrin, i fut helm në kafe
Maqedoni, Slider

Gruaja tenton ta mbysë burrin, i fut helm në kafe

Një grua nga Strumica(39) ka tentuar ta helmoj bashkëshortin e saj. Ajo i ka bërë një kafe dhe në të ka hedhur helm.

Ajo u paraburgos për faktin se prokuroria e akuzoi për tentim vrasje, njofton agjencia e lajmeve INA.

“E dyshuara 39 vjecare, më 7 qershor në fshatin Ilovica ka tentuar ti marrë jetën bashkëshortit të saj. Kur ai ka kërkuar një kafe, ajo në filxhanin ka hedhur helm “monosan herbi”, e ka përzier dhe ia ka dhënë për ta pirë. Burri e ka pirë kafe dhe ka dalë në oborr, ku ka rënë në tokë pa vetëdije”, thuhet në njoftimin e Prokurorisë Publike.

June 29, 2019

error: Content is protected !!
Struga Ekspres