Saturday, June 15, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeBotaGruaja shqiptare përplaset për vdekje dhe lihet në mes të rrugës

Gruaja shqiptare përplaset për vdekje dhe lihet në mes të rrugës

Një grua shqiptare ka humbur jetën në një aksident tragjik në Breshia të Italisë. Ngjarja e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e së shtunës, teksa 38-vjeçarja shqiptare u përplas nga një automjet.

Mediat italiane raportojnë se viktima është Elvira Hoxha, nënë e 5 fëmijëve. Ajo ishte duke ecur në rrugë kur u përplas nga një makinë Ford Focus që ecte me shpejtësi. Pas goditjes, automjeti u largua nga vendngjarja duke lënë në rrugë gruan shqiptare. Dëshmitarë në vendngjarje njoftuan ambulancën. Fatkeqësisht, 38-vjeçarja ndërroi jetë sapo mbërriti në spital.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments