Wednesday, June 12, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiGropat pushtojne magjistralen Struge - Qafethane

Gropat pushtojne magjistralen Struge – Qafethane

Gropat u bejne ”gropen” shofereve qe udhetojne ne magjistralen Struge Qafethane

Keto jane pamjet e rruges magjistrale Struge -Qafethane,keto jane gropat e krijuara qe te krijojne pershtypjen e nje vendi afrikan.

Ne kete magjistrale demtohen shume makina sepse eshte e pamundur te evitojne kaq shume gropa.Por me e tmerrshmja per shoferet eshte kur udhetojne naten sepse gropat e mbushura me uje nga vershimi i madh i shiut nuk duken fare dhe kjo mund te shkaktoje aksident te rende dhe fatal per ta.

Prandaj te dashur drejtues te makinave, duhet te keni shume kujdes kur udhetoni ne kete magjistrale,sidomos naten.

Ja fotot e magjistrales Struge-Qafethane …(Struga Ekspres)

gropa1gropa2gropa 3tr2tr3f2tr1

 

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
Previous article
Next article
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments