Sunday, April 21, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiGresa Mustafai nga Struga shpallet karateistja më e mirë në Maqedoni në...

Gresa Mustafai nga Struga shpallet karateistja më e mirë në Maqedoni në kategorinë e të rinjve për vitin 2023

Federata e Karatesë së Maqedonisë më datë 27.01.2024, ditë e shtunë, në Hotel Continental Shkup, në një ceremoni gala, përzgjodhi karateistët më të mirë për vitin 2023.

Gresa Mustafai nga Struga u përzgjodh në kategorinë e të rinjve më të suksesshëm për vitin 2023, ku ishte kampione shtetërore e Maqedonisë në vitin 2023 dhe u rendit e 9-ta në Kampionatin Evropian në Qipro.

Gresa Mustafait i urojmë suksese edhe në vitin 2024.(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments