Wednesday, May 29, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeBotaGratë kanë dëshirë të tradhtojnë me komshiun

Gratë kanë dëshirë të tradhtojnë me komshiun

Një anketë e organizuar nga faqja e takimeve Victoria Milan ka arritur në një përfundim befasues.

38 përqind e femrave të pyetura thonë se do të tradhtonin me komshiun, gjithmonë nëse ai është i pashëm.

Por me kushtin që të jetë marrëdhënie vetëm për njëherë.

Nga ana tjetër, një e treta e meshkujve joshen nga një komshie bukuroshe.

44 përqind e tyre thonë se të tradhtosh me komshien, është shumë e rrezikshme.

Sondazhi ka zbuluar se arsyet se përse femrat tradhtojnë janë shumë të kundërta nga ato të meshkujve.

Nëse 52 përqind e meshkujve thonë se e bëjnë këtë për pak qejf më shumë, 48 përqind e femrave thonë se e bëjnë këtë sepse janë dashuruar me dashnorin.

Arsyeja e dytë më e madhe për të dyja gjinitë është ‘mërzia erotike’.

14 përqind e grave thonë se tradhtojnë si hakmarrja dhe vetëm 7 përqind e meshkujve thonë se tradhtojnë për këtë arsye.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments