Monday, October 2, 2023
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiGrabitet marketi në Strugë

Grabitet marketi në Strugë

Më datë 12.07.2022 në ora 11.30 në Njësinë për Punë të Brendshme Strugë është raportuar se në periudhën nga ora 08.00 deri në ora 11.30 në një market në rrugën “Marshall Tito” në Strugë në mënyrë të dhunshme kanë hyrë dhe janë marrë para. Në vendngjarje është kryer këqyrja dhe po merren masat për zbardhjen e plotë të rastit. SPB Ohër , Zëdhënëse Merlina Islami

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments