Wednesday, April 24, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiGold Ag nuk e harron familjen nga Ladorishti që e strehoi dhe...

Gold Ag nuk e harron familjen nga Ladorishti që e strehoi dhe e ushqeu gjatë luftës (FOTO)

Foto e vitit 1999 në Ladorisht të Strugës.Te plaku dhe plaka që na strehuan kur kishim më së shumti nevojë.Zoti ju mëshiroftë të dyve dhe ju shpërbleftë me Xhenetin Firdues.FALEMINDERIT GJITHË JETËN
Gold Ag

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments