Sunday, July 21, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiGjobiten 46 shoferë nga Struga

Gjobiten 46 shoferë nga Struga

Më datë 26.03.2023, në periudhën prej orës 14:00 deri në ora 20:00, janë ndërmarrë kontrolle të intensifikuara në komunikacion në zonën e SPB-Ohër.

Njëkohësisht, nga ana e zyrtarëve policorë janë konstatuar dhe sanksionuar 78 drejtues mjetesh të cilët drejtonin mjetin motorik me shpejtësi më të madhe se shpejtësia e lejuar, prej të cilëve 13 në Ohër, 46 në Strugë, 16 në Kërçovë dhe 3 në Dibër, Ministria njofton nga Brendshme

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments