/div>
Loris
ezgif-com-add-text-2
Dhoma-Energy Reklamo ketu!
Gjermani me plis në kokë befason shqiptarët (VIDEO)
Shqipëri, Slider

Gjermani me plis në kokë befason shqiptarët (VIDEO)

Me plis të bardhë në kokë, gjermani Gerhardt Gott ka befasuar të gjithë shqiptarët duke kënduar këngën ‘Xhamadani’ në shtëpinë e një familjeje shqiptare.

Ai bashkë me hoxhën Elvis Naçi uruan një familje shqiptare për ndërtimin e shtëpisë, shtëpi kjo që u ndihmua nga organizata e Gerhardt Gott.

Mjaftoi që Elvisi vetëm t’ia përmendte xhamadanin dhe Gerhardt të niste këndimin e saj me kitarën e tij të vogël, transmeton Gazeta Express.

Videoja e publikuar në Facebook është bërë shpejtë virale, duke marrë shumë komente dhe reagime. Shikojeni videon:

January 13, 2019

error: Content is protected !!
Struga Ekspres