Monday, October 2, 2023
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniGjendet një i vdekur pranë tregut të gjelbërt

Gjendet një i vdekur pranë tregut të gjelbërt

Një i pastrehë u gjetë i vdekur në pllakat e tregut të Gjelbërt, para një mishtoreje në Shkup.

Ekipi i Plusinfos” arriti në momentin kur kompania e funeralit “Butel” ngriti trupin e pajetë.

Në vendin e ngjarjes kishte polic, si edhe një mjek që konfirmoi vdekjen e të pastrehut.

Tregtarët treguan se e njihnin të pastrehun, dhe se pothuajse cdo ditë lëvizte përreth tregut në qendrën e Shkupit.

Siç infromon policia për Plusinfo, bëhet fjalë për një burrë 50 vjecarë, ndërsa rasti në fjalë u paraqit në polici në orën 6:30.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments