Sunday, June 16, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniGjendet i vdekur në Zvicër 18 vjeçari shqiptar

Gjendet i vdekur në Zvicër 18 vjeçari shqiptar

Një i ri shqiptar është gjetur i vdekur pranë një makine në Zvicër.

Sipas mediave vendase trupi i të riut identiteti i të cilit ende nuk dihet, është gjetur pranë magjistrales A1 në Bassendorf Zh, të Zvicrës.

Nga raportimet e para mësohet se i riu është vetëm 18 vjeç. Ai ndodhej pranë një veturë të dëmtuar, duke hedhur dyshimet e para për një vdekje ne aksident, por pritet ende ekspertiza dhe hetimet policore.

“Arsyet e vdekjes janë akoma të paqarta,” thonë nga policia.

Policia lokale beri me dije se trupi i pajete ndodhej në anën e djathtë të automjetit ne vendin e pasagjerit, nderkohe qe dera ishte e hapur.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments