Thursday, September 21, 2023
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniGjendet e vdekur një grua në shtëpinë e saj

Gjendet e vdekur një grua në shtëpinë e saj

Të martën rreth orës 18:00, në policinë e Tetovës është denoncuar se në banesën e saj në rrugën 188, ku ka jetuar vet, është gjetur e vdekur 72 vjeçarja Q.A nga Tetova. Mjekët kanë konstatuar vdekjen e saj pa shenja dhune, ndërsa ekipet e prokurorisë së Tetovës dhe policisë, kanë bërë hetim kurse trupi I pajetë I është dhënë familjes.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments