Sunday, April 2, 2023
Nabizi KUPA
Lulzimi3
trim2
Nati-Trans4
HomeMaqedoniGjendet e vdekur ne lumin Vardar

Gjendet e vdekur ne lumin Vardar

Gjendet nje kufome e panjohur e gjinise femer ne lumin Vardar

Sot rreth orës 14 e 30 minuta në fshatin Studeniçan të Shkupit afër fushave në kooperativë, gjendet një kufomë e panjohur e gjinisë femër në ujërat e Vardarit.

Ekipet e policisë kanë dalë në vend ngjarje dhe po inspektohet nëse ishte vrasje apo vetëvrasje.

Identiteti i gruas nuk bëhet i ditur.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMO KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments