Thursday, June 20, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeKosovëGjendet 22 vjeçarja e zhdukur para disa ditësh

Gjendet 22 vjeçarja e zhdukur para disa ditësh

Policia e Kosovës njofton se vajza nga Skënderaj e cila ishte raportuar si e zhdukur gjendet në një shtet fqinj të Kosovës.

Policia nëpërmjet një komunikate për media njofton se bazuar në të dhënat e deritanishme është konstatuar se personi në fjalë, në mënyrë të rregullt ka kaluar në një shtet fqinj të Republikës së Kosovës, nga ku pala ka kontaktuar me familjarët e saj.

“Përveç familjarëve të viktimës me të cilët jemi në kontakt për zhvillimet rreth rastit, ne si polici zyrtarisht kemi njoftuar edhe institucionet e shtetit fqinjë dhe bashkërisht jemi duke punuar për identifikimin e vendndodhjes së viktimës si dhe sqarimin e të gjitha rrethanave që lidhen me rastin.

Arbnora Dobra, 22 vjeçe ishte raportuar si e zhdukur më 28 shtator nga familjarët e saj.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments