Friday, April 12, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniGjashtë persona lëndohen në aksident rrugor

Gjashtë persona lëndohen në aksident rrugor

Gjashtë persona janë lënduar, prej të cilëve katër fëmijë, në një aksident rrugor që ndodhi në rrugën Hanet e Mavrovës – Dibër. Komunikacioni në drejtimin rrugor Dibër – Mavrovë po zhvillohet me lëshime me radhë të automjeteve.
Sipas informatave të SPB Tetovë, fatkeqësia ndodhi rreth orës 16 kur automjeti motorizues i llojit mercedes me targa të Tetovës, i drejtuar nga J.Xh. (46) nga Reçica e Madhe është përplasur me automjetin e transportit MAN, të drejtuar nga M.B. (43) nga fshati Çellopek.

Në fatkeqësi, krahas të mercedesit janë lënduar bashkëshortja e tij E.XH. (36) dhe katër fëmijë të moshës së mitur të cilët ishin në automobil. Fëmijët e lënduar, prej të cilëve njëri më rëndë, janë dërguar në klinikat e Shkupit.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments