Thursday, April 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoni“Fronti” në Gostivar/ Grubi: Spektakël, i bje pishman nëse s’vjen!

“Fronti” në Gostivar/ Grubi: Spektakël, i bje pishman nëse s’vjen!

“Fronti Europian”, fushatën do ta nisë në Gostivarë. Për këtë njoftim kanë shpërndarë nga dega e Gostivarit BDI, po edhe gjithandej nëpër rrjet mund të shohësh të njëjtin njoftim.

Për këtë ka folur, zëvendëskryeministri Artan Grubi. Përmes një statusi në “Facebook”, Grubi ka ftuar qytetarët të marrin pjesë duke paralajmëruar spektakëtl, raporton indeks.mk

Ai ka thënë se në tubimet e BDI-së, tash “Frontit Europian”, pendohet ai që nuk merr pjesë.

Reagimi i plotë:

Fronti n’Gostivar miq, mos e lini pa ardhë, spektakël i jashtëzakontë, nejse, e dini ju më, për tubimet tona folet, komentohet dhe i bihet pishman nëse s’vjen.

Kujtojmë, tubimi do të mbahet në sallën sportive “Rinia” në Gostivarë me fillim nga ora 21:00./indeks.mk

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments