Tuesday, May 21, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniFronti Europian: Turizmi në vendet e BE i dëshiruar dhe përparues, kjo...

Fronti Europian: Turizmi në vendet e BE i dëshiruar dhe përparues, kjo arrihet përmes Frontit Europian

Turizmi në vendet e BE i dëshiruar dhe përparues, kjo arrihet përmes Frontit Europian

🇪🇺Fronti Europian kornizë negociuese i ka ndryshimet kushtetuese të cilat do ta anëtarësojnë Maqedoninë e Veriut në Bashkimin Europian, për këtë arsye duhet të jetë fitues absolut më 8 Maj.
Shtetet e Bashkimit Europian në vitin 2023 kanë akomoduar 2.92 bilion netë – turistë, sipas Eurostat dhe ky numër i vizitave turistike nga viti në vit rritet.
Nuk duhet të na ik mundësia të jemi vend anëtar i BE, dhe një pjesë e këtyre turistëve ta vizitojnë vendin tonë, e Struga ka çka ofron.
Të rreshtohemi në opsionin i cili ofron zhvillim europian.
✍️Fronti Europian 4️⃣

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments