Sunday, May 26, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniFronti Europian sot mblidhet në Shkup

Fronti Europian sot mblidhet në Shkup

Liderët e Frontit Europian do të mblidhen sot në Shkup, ka bërë të ditur Arbër Ademi nga BDI-ja pas mbledhjes së djeshme të integristëve në Reçicë të Vogël.

“Dhe çështja e fundit që u diskutua është takimi i i nesërm. Fronti Europian ka nesër takim pune në Shkup në ora 13:00”, tha Ademi.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments