Thursday, May 30, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiFronti Europian: Frëngova mbështet fuqishëm Frontin Europian

Fronti Europian: Frëngova mbështet fuqishëm Frontin Europian

Vendi ku i kemi rrënjët gjithmonë mbetet vendi ku ndjejmë ngrohtësinë dhe përkrahjen.

Ashtu është fshati Frëngovë i Strugës, aty ku paraardhësit e mi kanë jetuar dhe sot zëshëm mbështesin thirrjen e djalit të tyre për numrin 4️⃣ të Frontit Europian 🇪🇺 dhe Bujar Osmanin për president.

I pranishëm ishtë edhe kandidati për deputet në zonën numër 5, Mevmed Halili i cili ka mbeshtetjen poashtu nga Frëngova e Ramiz Merkos dhe Jeton Shaqirit

Faleminderit ❤️
Jeton Shaqiri,Fronti Europian

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments