Wednesday, June 12, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiFondacioni "Bamirësit Struganë" në 28 Nëntor do të ndihmojë familjet nevojtare strugane!...

Fondacioni “Bamirësit Struganë” në 28 Nëntor do të ndihmojë familjet nevojtare strugane! Dononi dhe ju paketa ushqimore!

Dononi paketa ushqimore Fondacioni Bamirësit Struganë do të ndihmojë familjet ne nevojë.

Në datën 28.11.2020, Fondacioni “Bamirësit Struganë” do të donojnë paketa ushqimore në ndihmë të familjeve në nevojë.
Nevoja është e madhe shkaku i krizës ekonomike që mbizoteron kohëve të fundit, prandaj Lusim njerzit human të donojnë në nr tel:
072213899

Bamirësit Struganë

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments