Wednesday, May 29, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiFletushkat e Frikës Shajnë Ziadin Selën dhe Diasporën Strugane

Fletushkat e Frikës Shajnë Ziadin Selën dhe Diasporën Strugane

Fletushkat e Frikës Shajnë Ziadin Selën dhe Diasporën Strugane
Sot në Strugë qytetarët janë në dyert e tyre kanë gjetur trakte, të cilat shprehin urrejtje ndaj diasporës strugane. Me anë të këtij trakti në gjuhën maqedonase synohet mobilizimi i qytetarëve maqedonas kundër Ziadin Selës.
Ja se çka shkruan kjo fletushkë:
”Ziadin Sela
-500 për tiketë avioni
-3 ditë nuk ikin në punë
-2 ditë udhëtojnë me autobus
Ne jemi 200 m nga qendra e votimit dhe e kemi me dyshim nëse do të votojmë ose jo.
Dil dhe Ndëshkoje Ziadin Selën!”
Fletushkat kanë një autor dhe ai sigurisht që është shqipfolësi i BDI-së.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments