Monday, May 27, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniFillon punën Kongresi i Lëvizjes Besa

Fillon punën Kongresi i Lëvizjes Besa

Ka nisur kongresi i Lëvizjes BESA në Tetovë ku do të zgjidhet kryetari i ri i partisë dhe Këshilli Qendror.
Në mbledhje po marrin pjesë afër 500 delegatë. I pranishëm në cilësinë e mysafirit është edhe kryetari i PDSH-së, Menduh Thaçi.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments