Thursday, April 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniFillon protesta kundër rasteve të montuara

Fillon protesta kundër rasteve të montuara

Para pak çastesh ka filluar protesta në shenjë revolte kundër të gjithë proceseve të montuara politike, ndaj shqiptarëve.
Sipas Organizatorëve këto procese kanë qenë të montuara që nga viti 2001. Protesta po mbahet në Shkup në “Sheshin Gjergj Kastriot Skenderbeu”.

Sipas organizatorëve të njëjtit kërkojnë rigjykim për rastin ,, Alfa”,, Lagja e Trimave”dhe shumë raste të tjera.

Moto e protestës: E vërteta në shesh, në burg dergjen njerëz-prindër të pafajshëm.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments