Saturday, June 3, 2023
Nabizi KUPA
Lulzimi3
trim2
Nati-Trans4
HomeMaqedoniFillon mbledhja e Kryesisë Qendrore të BESËS, çfarë po diskutohet? (FOTO)

Fillon mbledhja e Kryesisë Qendrore të BESËS, çfarë po diskutohet? (FOTO)

Lëvizja BESA përmes faqes zyrtare në Facebook ka bërë të ditur se ka filluar mbledhja e Kryesisë Qendrore të kësaj partie. Nga burime të afërta me këtë parti, mësojmë se do të diskutohet për zgjedhjet e parakohshme të 12 prillit, koalicionet e mundshme si dhe do të bëhet zgjedhja e shtabit zgjedhor qendror.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMO KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments