Wednesday, June 12, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniFilipçe: Unë do të vaksinohem, vaksina është e sigurtë

Filipçe: Unë do të vaksinohem, vaksina është e sigurtë

Ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe në emisionin “Magazin” në TV Sitell deklaroi se do të vaksinohet me vaksinën kundër Covid-19, përcjell SHENJA. Filipçe u ka bërë apel të gjithë qytetarëve duke u thënë se bëhet fjalë për vaksinë të sigurtë, ndërsa me vaksinim do të ngritet imuniteti i popullatës gjithkund në botë dhe se jeta do të kthehet në normalitet.

“Apsolutisht po, do të vaksinohem. Do të dëshmoj se njerëzit duhet të vaksinohen. Vaksinat janë të sigurtë dhe ne kemi ndjekur procession e tyre të zhvillimit dhe të gjitha fazat e studimeve klinike”, tha Filipçe. /SHENJA/

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments