Sunday, May 19, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiFilipçe: Struga sot ka 35 të prekur me koronavirus dhe 1 të...

Filipçe: Struga sot ka 35 të prekur me koronavirus dhe 1 të vdekur

Në 24 orët e fundit, u kryen 3315 teste dhe 1295 raste të reja të kovid-19 u regjistruan në:

-Shkup 539
-Kumanovë 55
-Dear 3
-Shtip 36
-Prilep 92
-Tetovë 83
-Struga 35
-Veles 40
-Manastir 50
-Ohër 26
-Kavadarci 34
-Gostivar 72
-Gevgjelija 24
-Strumica 23
-Kriva Pallanka 7
-Radovish 3
-Krushevë 3
-Kocani 32
-Probishtip 7
-Demir Hisar 16
-Pehçevë 2
-Berovë 11
-Vinica 7
-Delçevë 5
-Kratovë 6
-Sveti Nikolla 13
-Kërçovë 40
-Resnjë 13
-Negotinë 18

26 persona vdiqën, gjashtë pacientë nga Shkupi (88, 80, 60, 63, 69 dhe 74), një nga Kumanova (86), një nga Shtipi (76), pesë pacientë nga Prilep (48, 61, 73, 36 dhe 74g), dy nga Tetova (76 dhe 77g), një pacient nga Struga (86g), gjashtë pacientë nga Manastiri (81, 76, 74, 71, 88 dhe 82), një nga Ohri (72), dy nga Kavadarci (77 dhe 77) dhe një pacient nga Sveti Nikolla (62).(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments