Monday, May 27, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiFilipçe: Sot Struga ka 10 të prekur me koronavirus

Filipçe: Sot Struga ka 10 të prekur me koronavirus

Në 24 orët e fundit janë kryer 2647 teste dhe 870 raste të reja të kovid-19 janë regjistruar në:
– Shkup 422
– Kumanovë 28
– Dibër 10
– Shtip 25
– Prilep 28
– Tetovë 64
– Struga 10
– Veles 38
– Manastir 29
– Ohër 26
– Kavadar 9
– Gostivar 23
– Gjevgjeli 13
– Strumica 55
– Kriva Pallanka 5,
– Radovish 10
– Krushevë 1
– Koçani 13
– Probishtip 4
– Demir Hisar 2
Makedonski Brod 1
– Berovë 3
– Valandovë 2
– Vinica 1
– Dellçevë 6
– Kratovë 3
– Sveti Nikolla 4
– Kërçovë 20
– Resnjë 7
– Negotinë 8

14 persona vdiqën, tre pacientë nga Shkupi (51, 60 dhe 83), tre nga Kumanova (65, 71 dhe 53), një pacient nga Dibra (80), dy nga Prilep (55 dhe 56), një nga Tetova (63) ), një nga Velesi (65), një nga Strumica (68), një nga Radovish (72) dhe një pacient nga Kratova (75). Të gjithë vdiqën në spital.(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments