Friday, February 23, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniFilipçe: Një i prekur nga Struga me koronavirus

Filipçe: Një i prekur nga Struga me koronavirus

Në 24 orët e fundit janë realizuar 622 teste dhe janë regjistruar 25 raste të reja të covid-19.

– Shkup 14
– Kumanovë 2
– Shtip 4
– Prilep 1
– Tetovë 2
– Struga 1
– Veles 1

Numri i përgjithshëm i rasteve të diagnostikuara në vendin tonë që nga fillimi i epidemisë është 2039, numri i pacientëve që shërohen është 1470, numri i vdekjeve është 119, dhe aktualisht numri i rasteve aktive në vend është 450.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments