Thursday, April 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiFC.Struga Trim &Lum: Fitorja ndaj Rabotniçkit i dedikohet Besmir Bojkut

FC.Struga Trim &Lum: Fitorja ndaj Rabotniçkit i dedikohet Besmir Bojkut

Fitore 2:1 në Shkup përballë Rabotniçkit, që na mundëson të ruajmë pozitën e parë në renditje, tashmë madje me 3 pikë epërsi ndaj skuadrës së dytë në renditje, FC Shkupit. Kjo fitore që erdhi falë golave të shënuar nga Radeski dhe Vlajkoviç, i dedikohet lojtarit tonë, Besmir Bojku, i cili pësoi një frakturë pas një dueli në minutën e 85-të….
FC.Struga Trim&Lum

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments