Sunday, June 23, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiFC.Struga fitoi Korabin në Strugë, tani ka vendin e parë

FC.Struga fitoi Korabin në Strugë, tani ka vendin e parë

F.C Struga sot në stadiumin e qytetit të Strugës ka arritur të fitojë ndaj Korabit të Dibrës me rezultat 2 me 0.Struganët që në pjesën e parë shënuan për ta pasuar me një gol në pjesën e dytë.Golat për F.C Strugën i shënuan Zija Merxhani dhe Altin Lloga .Me këtë fitore F.C Struga shkon në kuotën e 14 duke u pozicionuar në vendin e parë në ligën e dytë të perëndimit.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments