Sunday, April 21, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniFatmir Bytyqi dhe Agron Demiri, kandidatët shqiptarë të LSDM-së – në pozitat...

Fatmir Bytyqi dhe Agron Demiri, kandidatët shqiptarë të LSDM-së – në pozitat e dyta në zonën 2 dhe 6

LSDM-ja ka publikuar listën e bartësve në njësitë zgjedhore 1, 2, 3, 4, 5 dhe 6.

Bartës i listën në NjZ 1 do të jetë lideri i LSDM-së, Dimitar Kovaçevski ndërkaq e dyta – Monika Zajkova.
Bartës i listës në NjZ 2 është Oliver Spasovski, ndërkaq i dyti është Fatmir Bytyqi.
Në NjZ 3 bartës do të jetë Sanja Lukarevska, ndërkaq i dyti Lupço Nikollovski.
Rikthehet Venko Filipçe. Do të jetë bartës në NjZ 4, ndërkaq pas tij vjen Jovana Trençevska.
Në NjZ 5 do të jenë Jovan Mitrevski dhe Bisera Kostadinovska Stojçevska.
Ndërkaq në NjZ 6, bartës liste do të jetë Sllavjanka Petrovska, ndërkaq i dyti Agron Demiri./TV21

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments