Thursday, June 13, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeShqipëriFamilja shpëton gruan, i heq nga fyti litarin e vdekjes

Familja shpëton gruan, i heq nga fyti litarin e vdekjes

Një grua 52 vjeçe me inicialet M.B., nga fshati Frashër i Fierit ka tentuar t’i japë fund jetës duke u vetëvarur.
Vetëm pak minuta pas kësaj tentative, familjarët e 52-vjeçares kanë vënë re mungesën e gruas dhe janë vënë në kërkim.

Ata kanë arritur ta gjejnë dhe menjëherë i kanë hequr litarin nga fyti.

52-vjeçarja është dërguar menjëherë në Spitalin Rajonal Fier ku ka marrë edhe ndihmën e nevojshme mjekësore.

Nuk dihen motivet që e kanë çuar 52-vjeçaren drejt këtij akti ekstrem.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments