Thursday, April 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniEmocionuese/ Ministri Bujar Osmani sonte bëri Iftar me fqiun e tij 105...

Emocionuese/ Ministri Bujar Osmani sonte bëri Iftar me fqiun e tij 105 vjeç që jeton i vetëm (VIDEO)

Iftar ndryshe sonte. Kryediplomati Bujar Osmani ka bërë iftar me fqiun e tij, të njohur në lagjen e tij si aga Ibush, i cili jeton i vetëm dhe mbijeton me ndihmën e fqinjve dhe dashamirëve.

“Këtë Iftar e çela bashkë me Agën Ibush, 105 vjeçarin me mendje të kthjelltë e me shpirtin Bujar. Agës Ibush i kanë vdekur të gjithë fëmijët në moshë madhore dhe jeton i vetëm ne shtëpinë e tij të vogël në Cerovë por më priti me zemërgjerësi dhe plot dashuri duke kujtuar të kaluarën e të parëve tanë. Paq shëndet Aga Ibush!”, ka shkruar ministri Osmani në videon e shpërndarë në facebook.
Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments