Thursday, July 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniEkskavatori goditi për vdekje një grua

Ekskavatori goditi për vdekje një grua

Një ekskavator goditi për vdekje një grua në rrugën “Jordan Mijallkov” në Shkup. Informatën për MIA-n e kanë konfirmuar nga Ministria e Punëve të Brendshme.

“Në ora 11 sot ka arritur denoncim se një automjet pune, makinë ndërtimi – ekskavator, të drejtuar nga i.A., 42 vjeçar, nga fshati Gërçec, Shkup, ka goditur 66-vjeçaren L.J. nga Shkupi, e cila ka vdekur në vendin e ngjarjes, sqarojnë nga MPB-ja për MIA-n.

Nga ana e mjekut të Ndihmës emergjente mjekësore, u konstatua vdekja.

Është bërë ekspertizë nga ana e prokurorit publik dhe ekipit hetues të SPB – Shkup.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments