Wednesday, May 29, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiEjup Jakupi, humanisti i madh që zgjati dorën e ngrohtë për Bamirësit...

Ejup Jakupi, humanisti i madh që zgjati dorën e ngrohtë për Bamirësit Struganë

Një falënderim të veçantë për një njeri i cili ka dhënë një kontributë të veçantë në shoqatën tonë. Ejup Jakupi është një mik i joni bamirës i cili për një kohë të gjatë bujarinë e tij e ka shprehur në mënyrë anonime. Mes tjerash, Ejup Jakupi është dhe ura lidhëse mes shoqatës tonë dhe shumë shoqatave të veprojnë në Amerikë. Bamirësit Struganë ju janë mirënjohës për kontributin bujarë që jepni në shoqërinë tonë dhe falënderues që besoni në punën dhe misionin tonë.

Bamirësit Struganë

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments