Saturday, June 3, 2023
Nabizi KUPA
Lulzimi3
trim2
Nati-Trans4
HomeQytetiEdmond Vejseli: Duhet të hapen kufijtë sa më shpejt dhe mos të...

Edmond Vejseli: Duhet të hapen kufijtë sa më shpejt dhe mos të kërkohen masa rigoroze për hapjen lokaleve

Sonte në emisionin CLICK PLUS në TV21,Edmond Vejseli kryetari i Lëvizjes Besa në Strugë dhe anëtari i Lëvizjes BESA pranë Departamentit të Shëndetësisë të kësaj partie u shpreh se në Maqedoni pandemia nuk u menaxhua mirë dhe se jemi më keq në rajon për nga numri i të infektuarëve dhe të vdekurve nga koronavirusi

Sa i përket hapjes së kufijve, kjo duhet të ndodh sipas Vejselit sa më shpejtë dhe se këtë e ka kërkuar Lëvizja Besa prej kohësh.

Vejseli tha se Besa e ka kërkuar edhe heqjen e orës policore.

Sa i përket hapjes së lokaleve,nuk duhet të merren masat rigoroze por duhet patur kujdes dhe se pronarët të punojnë lirshëm.

(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMO KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments