Sunday, April 21, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniEdhe një ditë jo punë

Edhe një ditë jo punë

Deri në fund të vitit na ka ngelur edhe një ditë jo punë, dhe për fat të mirë do të jetë e premte.

Ditë jo pune është 8 dhjetor 2017, e premte, “Shën Klimenti i Ohrit”.

Kjo do të thotë se na pret fundjavë e zgjatur.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments