Tuesday, March 28, 2023
Nabizi KUPA
Lulzimi3
trim2
Nati-Trans4
HomeMaqedoniEdhe një ditë jo punë

Edhe një ditë jo punë

Deri në fund të vitit na ka ngelur edhe një ditë jo punë, dhe për fat të mirë do të jetë e premte.

Ditë jo pune është 8 dhjetor 2017, e premte, “Shën Klimenti i Ohrit”.

Kjo do të thotë se na pret fundjavë e zgjatur.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMO KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments