Saturday, May 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniE shihni si reagojnë kryesuesit e BDI-së dhe të PDSH-së?!

E shihni si reagojnë kryesuesit e BDI-së dhe të PDSH-së?!

Analisti Kim Mehmeti nuk rri ‘rehat’ asnje dite pa i sulmuar partite shqiptare,pra BDI-ne dhe PDSH-ne

Ai vazhdon te shprehet ne profilin e tij me keto fjale:E shihni si reagojnë kryesuesit e BDI-së dhe të PDSH-së ndaj opozitës maqedonase, e cila i shpalosë bisedat e përgjuara telefonike dhe ndaj neve qe kërkojmë përgjegjësi për bëmat e këtij regjimi monstruoz: si shërbëtori kur përballet me krimet që i ka bërë në emër të punëdhënësit! Dhe sipas tyre, do del puna se nuk janë përgjegjës ata që e përkrahën këtë regjim, që i përbuzi shqiptarët, por ne që e kritikojmë atë! Shkurt: e shihni se kur e kritikon këtë regjim, më shumë egërsohen kryesuesit e BDI-së dhe të PDSH-së, se sa ata të VMRO-DPMNE-së!?”

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments