Sunday, June 23, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeKosovëE rëndë: Shkon në katër numri i të vrarëve në Deçan

E rëndë: Shkon në katër numri i të vrarëve në Deçan

Ka ndërruar jetë edhe një person nga gjuajtja me armë në Gllogjan të Deçanit.
Sinjali mëson se viktima ka qenë kondukter i kompanisë.Deri më tash të vdekur janë, shoferi i autobusit, kondukteri dhe dy nxenes, përcjell Struga Ekspres.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments