Sunday, June 16, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniE rëndë/Prindërit i mbyllin fëmijët në makinë në një parking, ndërsa ata...

E rëndë/Prindërit i mbyllin fëmijët në makinë në një parking, ndërsa ata kanë qenë duke luajtur në një kazino

Pol,icia ka paraqitur kallëzim penal kundër prindërve nga Shtipi të cilët i kanë lënë fëmijët e tyre të mitur të mbyllur në makinë, në një parking. Sipas informatave nga MPB, prindërit janë të moshës 42 dhe 27 vjeç.

Fëmijët u mbyllën në parking për një kohë të gjatë ndërsa prindërit ndodheshin duke luajtur në kazino. Kallëzimi penal i referohet veprës penale të neglizhimit dhe keqtrajtimit të fëmijëve.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments